11 sierpnia 2009

PLP 3 Warszawa. 01.08.2009 Topball - 2 POZYCJA NA PUDLE :)

W gorącą sobotę 1 sierpnia drużyna ESW w składzie Filet(kapitan), Rogaś, Locha i Spuchły stawiła się na polu Skill'a przy Drodze Golfowej w Warszawie na kolejnej edycji turnieju 1 dywizji ligi PLP3.
Turniej nie był łatwy ze względu na niesamowity upał, grę w pełnym słońcu i to że graliśmy we 3 bez żadnych zmian wszystkie nasze mecze, które były w jedynej słusznej formule - TOPBALL do 3 zwycięstw.
Po fazie grupowej z której wyszliśmy przegrywając jedynie jeden mecz (z drużyną Enterprise) i 20 minutach przerwy w trakcie której zalaliśmy się kolejna porcją zimnej coca coli prosto z Rosji przystąpiliśmy do finałów. W finałach, które ciągnęliśmy już resztką sił pięknie zrewanżowaliśmy się drużynie Enterpries tym razem nie dając im szans i wygrywając 3:1. Następny mecz rozegraliśmy z drużyną Euphoria, która na tym turnieju była nie do pokonania. Tak tez się stało w meczu z naszym udziałem i po zaciętej walce musieliśmy uznać wyższość przeciwnika przegrywając mecz w stosunku 1:3.
Ostatni mecz finałów rozegraliśmy z drużyną Warsaw United. Mając na karku cały dzień spędzony na słońcu i cała masę rozegranych już meczy, pomimo równej walki oddaliśmy WU pierwsze dwa punkty. Ale to nie pierwszy raz, gdy przeciwnicy mogli się przekonać że chłopaki z miasta o którego istnieniu statystyczny polak nie ma pojęcia, walczą do końca. Kolejne rozgrywki poszły pod nasze dyktando i kolejno zdobyte 3 punkty dały nam zwycięstwo.
Ostatecznie skończyliśmy turniej na 2 miejscu.
Nie dali byśmy rady bez pomocy Spuchłego który przez cały turniej ogarniał pit, za co mega wielki ukłon.
Żeby nie było Spuchły też sobie polatał na balonach startując w kolejnej edycji Kontract Killer'a.
Drużyna ESW dziękuję sędziom (CGS) za ciężką i dobrą robotę, organizatorom za udany turniej oraz, firmie SKILL za zajefajne kule DXS, oraz oczywiście sobie za miejsce na pudle :)
Podziękowania chłopakom z drużyny Bulwers za wsparcie i pomoc, oraz Diggsowi (Tempars) za foty z turnieju które możecie zobaczyć tutaj :